Forni di Sopra by mělo otevřít sjezdovky 18.1.2021

04. 01. 2021

Podle posledních dostupných zpráv by měla italská střediska otevřít sjezdovky 18.1., tedy ne původně naplánovaný 7. leden jak bylo avizováno v posledním dekretu.
Budeme tedy věřit a doufat, že tato zpráva je platná a na italské pisty se podívají i čeští lyžaři. 

Ve Forni di Sopra za poslední 2 týdny napadlo více jak 2 m sněhu a předpověď slibuje další sněhovou nadílku! S takovou by neměl být problém lyžovat až do velikonoc, ale...uvidíme co na to pandemická situace. Vše pro vás bedlivě sledujeme a snad brzy přineseme konečně veselé zprávy o tom, jak se do mimořádně zasněženého Forni di Sopra také podívat a zalyžovat si. 

Aktualizace cestovatelského semaforu

09. 11. 2020

V záložce Rady a tipy pravidelně aktualizujeme cestovatelský semafor podle Ministerstva zahraničních věcí pro cesty do Itálie i při návratu do České republiky. Sledujte nás!
Pro více informací klikněte ZDE

Lyžařské pobyty 2020/21 v přípravě

08. 08. 2020

Milí lyžaři a snowboarďáci!
Zdravíme Vás, nevzdáváme se a pilně pracujeme na nové nabídce!
Buďte zdrávi, sledujte nás ...brzy začneme vyjíždět s novými cenami!

My totiž věříme, že virus lyžaře nezastaví a jdeme do toho a makáme přes všechny pochybnosti a nejistotu, která nás obklopuje. Jsme přesvědčeni, že sportovní srdce lyžaře a snowboarďáků se nikdy nevzdává a že zase společně zdoláme i tuto nepřízeň a budeme sjíždět 1. varhánkovou stopu na prosluněných italských sjezdovkách jako dříve.

Uděláme maximum pro Vaše bezpečí, alespoň co v našich silách bude. S partnery jednáme o co nejflexibilnější a nejlepší podmínky.
Buďte s námi i v této nelehké době a my společně s Italy, kteří se už teď na Vás moc těší uděláme maximum pro spokojenou dovolenou!

Mockrát děkujeme za Vaše pochopení!
Pokud již nyní máte konkrétní představu o Vaší dovolené, neváhejte se na nás obrátit, nezávazná rezervace nic nestojí. Jakmile budeme znát podmínky skipasů, ihned začneme vyjíždět s cenovkama. Prosíme o strpení, protože vše je trošku komplikovanější a pomalejší než dřív.

Pěkný den a krásné léto, buďte veselí a v pohodě. Jak říkají Italové ... Andrá tutto bene .... Vše půjde dobře

team fornidisopra.cz

forline Promotour

 FB    Instagram   youtube

telefon Tel.: 515 915 290

Dovolujeme si Vás upozornit, že naše cestovní kancelář FOR-LINE tour je řádně pojištěna pro případ úpadku, a to v rozsahu a za podmínek stanovených zákonem č. 159/99 Sb.

Osobní údaje

Nastavení cookies

ACKA cest

 

 

Top